Hayat Free Olunca Güzel!

Platformumuzun amacı, Günümüz dünyasında gelişen iş modelleri arasında öne çıkan "Freelancer" çalışma modeli sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız çalışmayı tercih edenler ile, ihtiyaç duyduğu hizmeti profesyonel, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmak isteyenleri bir araya getirmektir.

Güven sorununu ortadan kaldırmak, freelancer ve müşterinin haklarını korumak amacıyla geliştirilen platformumuzda gönül rahatlığıyla hizmet verebilir veya bir hizmeti satın alabilirsiniz.

Hallederim.com bünyesinde bulunan onlarca kategori içerisinde "Ben Bu Konuda Uzmanım" dediğiniz yeteneğiniz var ise hemen kayıt olup freelancer başvurusu yapabilir ve sabit bir mekana bağlı olmadan para kazanabilir veya bir hizmete ihtiyacınız var ise yüzlerce işinde ve alanında uzman freelancerların ilanlarına göz atabilir, size en uygun ilanı satın alabilir veya ihtiyaçlarınıza göre müşteri isteği oluşturabilirsiniz.

Hergün gelişen ve büyüyen platformumuzda hala üye değilseniz sizide aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

İletişim

Erfi Bilişim ve Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Aykosan San. Sit. Çarşı Blok, No:446 Başakşehir, İstanbul

Telefon: 0212 671 21 40

E-posta: hello@hallederim.com

Ticaret Sicil No: 281955-5

Kategoriler

İnternet Bağlantınız Yok!

İnternet bağlantınız olmadığı için gerçek zamanlı işlemler durduruldu. Lütfen internet bağlantınızı kontrol ediniz.

Heyyy! Orada mısın?

Bir süredir hareketsiz olduğun için çevrimiçi durumun çevrimdışı olarak değiştirdik. Tekrar çevrimiçi olmak için sayfayı yenile!